Antypoślizgowe zewnętrzne schody granitowe

      Możliwość komentowania Antypoślizgowe zewnętrzne schody granitowe została wyłączona

Wiele osób obawia się zamówić granitowe zewnętrzne schody do swojego domu, ponieważ wydaje im się, że są one niebezpieczne. Jednakże z pewnością można powiedzieć, że są to mylne przypuszczenia. Dzisiejsza technologia pozwala bowiem na wykonanie w pełni bezpiecznych granitowych schodów zewnętrznych.

W naszym Zakładzie Kamieniarskim, podczas etapu wyboru granitu dedykowanego dla schodów zewnętrznych, skupiamy swoją uwagę przede wszystkim na wykończenie stopnicy. Jest to szczególnie istotne, szczególnie zimą. Z tego powodu cała powierzchnia schodów poddawana jest promieniowaniu, co pozwala uzyskać efekt porowatych schodów. Dzięki temu poruszanie się po schodach wykonanych z granitu, nawet w okresie zimowym, jest w pełni bezpieczne.

Innym często stosowanym zabiegiem na zminimalizowanie poślizgu granitowych schodów, jest montaż antypoślizgowych pasków, które wykonywane są z masy żywicznej pomieszanej z piaskiem karborundu. Ponadto, w grę wchodzi również wykonanie paska porowatego na schodach.