Nagrobki

Zakład Kamieniarski Wiglenda z Raciborza świadczy kompleksowe usługi z dziedziny: projektowania, wykonawstwa i montażu nagrobków, pomników oraz grobowców. Firma zajmuje się tworzeniem pomników według własnych wzorów oraz zgodnych z indywidualną wizją Klienta.

KAMIEŃ

Nagrobki wykonujemy z granitu w wielu kolorach i wzorach, który pochodzi z różnych części świata. Korzystamy wyłącznie z wytrzymałych materiałów, które są odporne na ścieranie oraz na różne warunki atmosferyczne. Pracujemy na granicie kupowanym w formie bloków skalnych, następnie poddajemy go podstawowej obróbce i tniemy na płyty za pomocą specjalistycznej piły o średnicy 3 metrów. Następnie za pomocą automatycznych szlifierek, nadajemy połysk powierzchniom, zaś przy użyciu cyrkularek wycinamy z płyt konkretne elementy. Precyzyjne wycinanie elementów w nietypowych kształtach: owalnych, łukowych, wykonujemy przy użyciu maszyny CNC.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Jakość świadczonych przez nas usług poręczona jest przez wysoce wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesne zaplecze maszynowe. Nagrobki tworzymy przy użyciu maszyn sterowanych numerycznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować precyzję aż do 0,01mm. Tworzymy profesjonalną i sprawdzoną firmę z tradycjami, dlatego nasi Klienci mogą spodziewać się fachowego doradztwa oraz solidnego montażu.

GWARANCJA

Nasze nagrobki posiadają 10-letnią gwarancję. W ich produkcji stawiamy przede wszystkim na wykonanie rzetelnych fundamentów, bowiem to od nich zależy, jak będą się prezentować nagrobki. Dlatego też gwarancją są objęte głównie fundamenty oraz ewentualnie obluzowanie fragmentu nagrobka. Materiał jakim jest granit, przypomina nieco szkło, ponieważ jeżeli nie uszkodzi się go mechanicznie, nic innego się z nim nie stanie.

REALIZACJA

Czas: wykonanie nagrobku trwa do 21 dni i uzależnione jest od stopnia skomplikowania.
Cena: ustalana jest indywidualnie.
Płatności: przelewem lub gotówką. Przy podpisaniu umowy pobierana jest zaliczka w wysokości 30 %.

Nagrobki Racibórz – zadzwoń i dowiedz się więcej! Tel.: (32) 415 06 28, 604 958 554, 728 838 348

[Best_Wordpress_Gallery id=”1″ gal_title=”Nagrobki Wiglenda”]